Kurumsal

resim

KURUMSAL

Türkiye'nin Kurumsal Oto Ekspertiz Markası ®

Vizyon Oto Ekspertiz A.Ş., Otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimi ile sektörün öncü Şirketlerindendir. 2013 yılından itibaren Türkiye genelinde Oto bakım, Kaporta ve Oto Ekspertiz hizmetleri sunarak bulunduğu her bölgede sağlam bir itibar oluşturmuştur. Şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekmektedir. Bu süre zarfında elde edilen deneyim ve birikimler, şirketi otomotiv sektöründe öncü şirketler konumuna taşımıştır. Yönetim Kurulumuz, Bilgi, Tecrübe, Araştırma ve Geliştirme deneyimleri ışığında, Oto Ekspertiz uygulamalarında her zaman ilkleri yapmış, yeni fikirler ve uygulamalar ile sektöre öncülük ederek yeni bir bakış açısı katmış, oluşturduğu kaliteli iş ve iş gücü ile Oto Ekspertiz sektörüne bir güven bir derinlik kazandırmıştır. 

Vizyon Oto Ekspertiz A.Ş. , Türkiye’nin tüm şehirleri ve İlçelerin de, Bölge Ana Bayilikleri ve Bölge Bayilikleri üzerinden TS13805 Hizmet Yeterlilik Belgesi Kalite Standartlarında hizmet vermektedir. 

Vizyon Oto Ekspertiz Hizmet farkının ve hizmet kalitesinin ulaşmadığı hiç bir İl ve İlçemizin bulunmadığı bir Bayilik Organizasyonu misyonu ile yola çıkılmış ve Türkiye’de yıllık satılan ikinci el araçların %50 sinin Vizyon Oto Ekspertiz Şubelerin de testlerinin yapıldığı bir Vizyon ile de yola sabırlı ve emin adımlarla devam edilmektedir. Bu hedef doğrultusunda kadromuzu sürekli genişletiyoruz, yeniliyoruz, Tasarım, Yazılım ve Kalite anlayışımızı ve Uygulamalarımız da yeni yöntemler ışığında sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerin araçlarını getirmekten, kontrol ettirmekten, yapılan test işlemlerini izlemekten keyif aldığı, işlemlerini çok kolay bir şekilde yaptığı, güven duyduğu, Yapay Zeka tabanlı Dijital Ekspertiz sistemler ve web tabanlı uygulamalar üzerinden hizmet veriyoruz ve hizmet kalitemizi de Arge ekibimizin çalışmaları ışığında sürekli geliştiriyoruz. İkinci el araç alacak ve satacak olan müşterilerin, Oto Ekspertiz denildiğinde ilk akıllarına geldiği, araçlarını endişe duymadan test ettirebilecekleri, Teknolojinin en üst seviyede kullanıldığı, her şubesin de Türkiye’nin Eğitimli en iyi Ustaların görevyaptığı, tecrübesiyle üst seviye ustaların markamız çatısı altında çalışmak istedikleri ve müşterilerin araçlarını güven ve huzur içerisinde Ekspertiz işlemlerini yaptırdıkları Kaliteli ve düzenli bir sistem oluşturduk. Araçların her şubesin de Doğruluk ilkesi esas alınarak sıfır hata ile kontrollerinin yapıldığı Oto Ekspertiz Markası olma hedefimize de emin adımlarla ilerliyoruz.

Dijital Ekspertiz Asistanımız VİMO ile, tüm müşterilerimizin Ekspertiz randevusu işlemlerinden raporlarını alıncaya kadar geçen tüm süreçleri kolay bir şekilde yapabilmelerini, takip edebilmelerini sağlıyoruz.Dijital Ekspertiz Ödeme aracı VİPARA ile, müşterilerimizin Dijital Ekspertiz panellerimiz üzerinden oluşturdukları üyelikler ile mevcut kampanya ve indirimlere biriken puanları ile ilave indirim imkanları sunuyoruz.Sosyal sorumluluk bilinci ile, Kurduğumuz VİZYON AKADEMİ Oto Ekspertiz Eğitim Programımız ile tecrübeli ustalarımız kontrolünde, Sektöre alttan yetişen yeni ustalar kazandırıyoruz. Ekspertiz Raporlarımıza, şuana kadar hiçbir yerde uygulanmayan, müşterilerin kolay anlayabilecekleri, doğru değerlendirmeler yapabilecekleri, görmedikleri yeni uygulamaları ekliyoruz ve müşterilerimizin Doğru tespitlerimiz sonucunda Doğru kararlar verebilmelerine imkan tanıyor/yardımcı oluyor, Doğruluk ilkesi temelinde tüm müşterilerimize Resmi, Yasal çerçevesinde Oto Ekspertiz Raporları sunuyoruz. Vizyon Oto Ekspertiz adından da anlaşılacağı üzere, geleceği gelmeden tasarlayabilen ve görebilen bir Oto Ekspertizdir. İlkleri yapan, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve menfaatleri doğrultusunda yeni fikirleri ortaya koyabilen Vizyonu olan bir Oto Ekspertizdir. 

Bu yüzden Araçlarına test yaptıracak tüm vatandaşlarımıza Sadece araç almadan Noter öncesi değil, Noter sonrası da sevdikleri ile birlikte Huzurlu bir yaşam vadediyoruz ve tüm müşterilerimizi Vizyon Oto Ekspertiz Şubelerimize Ekspertiz yaptırmaya ve yeni yeni Bayilerimiz olmaya bekliyoruz.Amacımız, Ekspertiz paketlerini ve hizmetlerini yüksek fiyatlara satarak vatandaşın daha fazla parasını almak değildir. Yasaların ve TSE nin belirlemiş olduğu Standartlar ve yönetmelikler doğrultusunda Raporlar hazırlıyoruz. Müşterilerin beklediği hizmetleri kimsenin kafasını karıştırmadan makul fiyatlardan satıyor, sadece imtiyazlı zümrelere ve belli kesimlere indirimler uygulamayıp toplumun hangi kesiminden olursa olsun, nerede çalışırsa çalışsın, hangi oto platformuna üye olursa olsun, herkesi indirimlerimizden ve kampanyalarımızdan faydalandırıyor, Kaliteli hizmeti toplumun her kesimine güven içerisinde sunuyoruz. Hiç bir müşterimizi kaybetmeden müşteri sayımızı gün geçtikçe artırıyoruz. Tek bir amacımız var; Sürekli Müşteri kazanmak ve hiç bir zaman tek bir müşteriyi dahi kaybetmemek. Ekspertiz sektörüne sadece Ekspertiz Raporu düzenleyerek değil, kaliteli, yeni teknolojilere uyumlu Dijital son teknoloji makineler, büyük küçük Ekspertiz el aletleri ve Servis Ekipmanları imal ederek, üreterek, çağın getirmiş olduğu tüm yenilikleri ve teknolojileri sunarak da ayrıca hizmet veriyoruz.Tüm bu bilgiler ışığında hepinizi, kazancı tüm bayileri ile paylaşan, indirim ve kampanyalar ile müşterilerin daha hesaplı Ekspertiz yaptırmalarına olanak sağlayan, Bayilerinde görev yapan tüm ustaların ve çalışanların emeğini ve hakkını gözeten, Doğru Tespit ve Doğru Kararın adresi Vizyon Oto Ekspertiz İş Ortakları ve müşterileri olmaya davet ediyor, hepinize Saygılarımızı iletiyoruz.

VİZYON OTO EKSPERTİZ A.Ş

E-Randevu
Talep/Şikayet
Telefon

0850 304 21 33

Bayilik Başvurusu

0532 176 52 37